Dansestudiet Aarhus, Bissensgade 14 B, 8000
FORÅRSSKEMA 2024
Home » Skema
Tilmelding til forårssæsonen 2024 er åben!
D. 4. januar – d. 14. juni 2024
PRØVETIME?
Man kan gennem hele sæsonen få en prøvetime til 50 kr. én gang per hold. ALLE prøvetimer skal bookes på forhånd, hvis du vil være sikker på en plads. Du booker klasserne ved at klikke ind på den enkelte klasse på skemaet nedenfor. Under selve holdet vælger du “prøvetime eller enkelt klasse”.
Når du når til betalingen, indtaster du koden: prøvetimeholdxx (xx er holdnummeret).
Voilá prisen er 50 kr.
Find din yndlingsklasse på skemaet og tilmeld dig ved at klikke specifikt på klassens navn.
Tilmelding til forårssæsonen 2024 er nu åben!
- All Classes
- Somatic Dance
- Gravidyoga
- Commercial Femme
- Hip Hop Teens
- Floorwork Foundation
- Street Dance
- Freestyle Tools
- Acrobatic Dance
- Break Dance
- Børneballet
- Contemporary
- Contemporary
- Teenagedanseriet
- Dansefabrikken for Børn
- Relax & Restorativ Yoga
- House dance
- Smidighedstræning
- Contemporary Floorwork
- Break Dance
- Ballet
- Contemporary Ballet
- Hip Hop Koreografi
- Kids Street Style
- Fysisk Træning for Dansere
- Fysisk Træning for Dansere
- Kreativ dans
- Kreativ Dans
- Experimental Contemporary
- Contemporary
- Contemporary
- Contemporary Teens
- Contemporary floorwork
- Ballet
- Ballet
- Musical Jazz Dance
- Børneyoga
- Kreativ DansSammen
- Fredagsdans
- Flow Yoga for Dansere
- Hip Hop
- House Dance
- Baby Leg og Lyde
- Moderne Dans
- House Dance Basic
- Moderne Dans
- Hip Hop
- Unikum Dansekompagni
- Street Jazz
- Street Jazz
- Hip Hop
- Barsels Hip Hop
- Afro
- Fusion Contemporary
- Waacking
- Hip Hop Foundations
- Jazz Dance
- Børnekompagniet
- Contemporary
- Børneballet
- Jazz Dance
- Street Dance Teens
- Contemporary
- Jazz Motion
- Stabilitetstræning & Stræk
- All Classes
- Somatic Dance
- Gravidyoga
- Commercial Femme
- Hip Hop Teens
- Floorwork Foundation
- Street Dance
- Freestyle Tools
- Acrobatic Dance
- Break Dance
- Børneballet
- Contemporary
- Contemporary
- Teenagedanseriet
- Dansefabrikken for Børn
- Relax & Restorativ Yoga
- House dance
- Smidighedstræning
- Contemporary Floorwork
- Break Dance
- Ballet
- Contemporary Ballet
- Hip Hop Koreografi
- Kids Street Style
- Fysisk Træning for Dansere
- Fysisk Træning for Dansere
- Kreativ dans
- Kreativ Dans
- Experimental Contemporary
- Contemporary
- Contemporary
- Contemporary Teens
- Contemporary floorwork
- Ballet
- Ballet
- Musical Jazz Dance
- Børneyoga
- Kreativ DansSammen
- Fredagsdans
- Flow Yoga for Dansere
- Hip Hop
- House Dance
- Baby Leg og Lyde
- Moderne Dans
- House Dance Basic
- Moderne Dans
- Hip Hop
- Unikum Dansekompagni
- Street Jazz
- Street Jazz
- Hip Hop
- Barsels Hip Hop
- Afro
- Fusion Contemporary
- Waacking
- Hip Hop Foundations
- Jazz Dance
- Børnekompagniet
- Contemporary
- Børneballet
- Jazz Dance
- Street Dance Teens
- Contemporary
- Jazz Motion
- Stabilitetstræning & Stræk
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
08:00 | |||||
08:30 | |||||
09:00 | |||||
09:30 | |||||
10:00 | |||||
10:30 | |||||
11:00 | |||||
11:30 | |||||
12:00 | |||||
12:30 | |||||
13:00 | |||||
13:30 | |||||
14:00 | |||||
14:30 | |||||
15:00 | |||||
15:30 | |||||
16:00 | Fredagsdans Kira Paarup Andersen/
Vittoria Lasorella/
Louise Flyvholm/
Anne-Sofie Østergaard/
Jon Stage/
Maria Pearl Weise/
Lucas Kruse Kristiansen 16:00 16+, Letøvet/Øvet | ||||
16:30 | |||||
17:00 | |||||
17:30 | |||||
18:00 | |||||
18:30 | |||||
19:00 | |||||
19:30 | |||||
20:00 | |||||
20:30 | |||||
21:00 |
MANDAG
-
Stabilitetstræning & Stræk Anne-Teresa Njust Høj · 16+, Alle08:30 - 09:30
-
Børnekompagniet Sofie Thostrup · 7 – 11 år, Letøvet16:00 - 17:00
-
Street Dance Teens Nanna Mejer · 13-15 år, Begynder/Letøvet16:00 - 17:00
-
Street Dance Nanna Mejer · 9-12 år, Begynder/ Letøvet17:00 - 18:00
-
Teenagedanseriet Sofie Thostrup · 12-15 år, Letøvet/Øvet17:00 - 18:00
-
Contemporary Anne Katrine Skole · 16+, Øvet17:00 - 18:30
-
Floorwork Foundation Maria Pearl Weise · 16+, Alle18:00 - 19:00
-
Hip Hop Foundations Daniel Kalstrup Stiller · 16+, Alle18:00 - 19:00
-
Contemporary Ballet Anne-Sofie Pi Østergaard · 16+, Letøvet/Øvet18:30 - 20:00
-
Freestyle Tools Daniel Kalstrup Stiller · 16+, Alle19:00 - 20:00
-
Contemporary Maria Pearl Weise · 16+, Letøvet19:00 - 20:00
-
Fusion Contemporary Kira Paarup Andersen · 16+, Letøvet/ Øvet20:00 - 21:00
-
Flow Yoga for Dansere Maria Pearl Weise · 16+, Alle20:10 - 21:10
-
Waacking NY UNDERVISER FRA JANUAR 2024 Signe Kampseth · 16+, Alle20:15 - 21:15
TIRSDAG
-
Barsels Hip Hop Anne-Teresa Njust Høj · Opstart løbende09:30 - 10:30
-
Dansefabrikken for Børn Ida Holm/ Sofie Thostrup · 3-5 år, Alle16:00 - 17:00
-
Hip Hop Teens Daniel Kalstrup Stiller · 10-15 år, Alle16:00 - 17:00
-
Contemporary Teens Anne-Sofie Pi Østergaard · 12 – 15 år, Begynder/Letøvet17:00 - 18:00
-
Jazz Dance Ida Holm/ Sofie Thostrup · 16+, Begynder17:00 - 18:00
-
Contemporary Lucas Kruse Kristiansen · 16+, Letøvet/Øvet17:00 - 18:30
-
Hip Hop Koreografi T-Love Ruffjam · 16+, Alle18:00 - 19:00
-
Ballet Lucas Kruse Kristiansen · 16+, Begynder/Letøvet18:30 - 19:30
-
Contemporary Anne-Sofie Pi Østergaard · 16+, Begynder19:00 - 20:00
-
Hip Hop NY KLASSE - OPSTART JANUAR 2024 Flavia Caselli · 16+, Begynder/Letøvet19:00 - 20:00
-
Acrobatic Dance Lucas Kruse Kristiansen · 16+, Alle19:30 - 20:30
-
Somatic Dance NYT HOLD - OPSTART 9/1-24 Mette Skov Holtet Olesen · 16+, Alle20:00 - 21:00
ONSDAG
-
Jazz Motion Lisbet K. Nør · 40+, Alle15:00 - 16:00
-
Moderne Dans Lisbet K. Nør · 9-12 år, Alle16:00 - 17:00
-
Street Jazz Anne-Teresa Njust Høj · 16+, Letøvet16:30 - 17:30
-
Fysisk Træning for Dansere Mathias Frederiksen · 16+, Alle17:00 - 18:00
-
House Dance Basic Lisbet K. Nør · 16+, Alle17:00 - 18:00
-
Contemporary Anne-Sofie Pi Østergaard · 16+, Øvet17:30 - 19:00
-
Hip Hop Anne-Teresa Njust Høj · 16+, Letøvet/Øvet18:00 - 19:00
-
Musical Jazz Dance Julie Lage · 16+, Begynder/Letøvet18:00 - 19:00
-
Ballet Julie Lage · 16+, Begynder19:00 - 20:00
-
Experimental Contemporary Anne-Sofie Pi Østergaard · 16+, Letøvet/Øvet19:00 - 20:00
-
Street Jazz Anne-Teresa Njust Høj · 16+, Øvet19:00 - 20:00
-
Moderne Dans Anne-Sofie Pi Østergaard · 25+, Begynder20:00 - 21:00
-
Smidighedstræning Anne-Teresa Njust Høj · 16+, Alle20:00 - 21:00
TORSDAG
-
Gravidyoga NYT HOLD - OPSTART D. 4/1-24 Maria Pearl Weise · 16+, Alle08:00 - 09:00
-
Fysisk Træning for Dansere Jens Meldgaard · 16+, Alle09:30 - 10:30
-
Børneballet Julie Brøgger · 3-5 år, Alle16:00 - 17:00
-
Break Dance Jon Stage · 5 - 11 år, Alle16:00 - 17:00
-
House Dance Lisbet K. Nør · 16+, Letøvet16:30 - 17:30
-
Børneballet Julie Brøgger · 6-8 år, Alle17:00 - 18:00
-
Contemporary Floorwork Jon Stage · 16+, Letøvet/Øvet17:00 - 18:30
-
Commercial Femme Pernille Lykke · 16+, Letøvet/Øvet17:30 - 19:00
-
Afro Eliza Boye Mouritsen · 16+, Letøvet18:00 - 19:30
-
Break Dance Jon Stage · 16+, Alle18:30 - 19:30
-
Unikum Dansekompagni Lisbet K. Nør m. fl. · Optagelse med audition19:00 - 21:00
-
Hip Hop Daniel Kalstrup Stiller · 25+, Begynder/Letøvet19:30 - 20:30
FREDAG
-
Baby Leg og Lyde Lisbet K. Nør · Opstart løbende09:30 - 10:30
-
Fredagsdans Kira Paarup Andersen/ Vittoria Lasorella/ Louise Flyvholm/ Anne-Sofie Østergaard/ Jon Stage/ Maria Pearl Weise/ Lucas Kruse Kristiansen · 16+, Letøvet/Øvet16:00 - 17:30
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
20:00 | |||||
20:30 |
TIRSDAG
-
Somatic Dance NYT HOLD - OPSTART 9/1-24 Mette Skov Holtet Olesen · 16+, Alle20:00 - 21:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
08:00 | |||||
08:30 |
TORSDAG
-
Gravidyoga NYT HOLD - OPSTART D. 4/1-24 Maria Pearl Weise · 16+, Alle08:00 - 09:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
17:30 | |||||
18:00 | |||||
18:30 |
TORSDAG
-
Commercial Femme Pernille Lykke · 16+, Letøvet/Øvet17:30 - 19:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
16:00 | |||||
16:30 |
TIRSDAG
-
Hip Hop Teens Daniel Kalstrup Stiller · 10-15 år, Alle16:00 - 17:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
18:00 | |||||
18:30 |
MANDAG
-
Floorwork Foundation Maria Pearl Weise · 16+, Alle18:00 - 19:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
17:00 | |||||
17:30 |
MANDAG
-
Street Dance Nanna Mejer · 9-12 år, Begynder/ Letøvet17:00 - 18:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
19:00 | |||||
19:30 |
MANDAG
-
Freestyle Tools Daniel Kalstrup Stiller · 16+, Alle19:00 - 20:00
No events available!
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
19:30 | |||||
20:00 |
TIRSDAG
-
Acrobatic Dance Lucas Kruse Kristiansen · 16+, Alle19:30 - 20:30
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
18:30 | |||||
19:00 |
TORSDAG
-
Break Dance Jon Stage · 16+, Alle18:30 - 19:30
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
17:00 | |||||
17:30 |
TORSDAG
-
Børneballet Julie Brøgger · 6-8 år, Alle17:00 - 18:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
17:00 | |||||
17:30 | |||||
18:00 |
TIRSDAG
-
Contemporary Lucas Kruse Kristiansen · 16+, Letøvet/Øvet17:00 - 18:30
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
19:00 | |||||
19:30 |
MANDAG
-
Contemporary Maria Pearl Weise · 16+, Letøvet19:00 - 20:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
17:00 | |||||
17:30 |
MANDAG
-
Teenagedanseriet Sofie Thostrup · 12-15 år, Letøvet/Øvet17:00 - 18:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
16:00 | |||||
16:30 |
TIRSDAG
-
Dansefabrikken for Børn Ida Holm/ Sofie Thostrup · 3-5 år, Alle16:00 - 17:00
No events hours available!
No events hours available!
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
20:00 | |||||
20:30 |
ONSDAG
-
Smidighedstræning Anne-Teresa Njust Høj · 16+, Alle20:00 - 21:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
17:00 | |||||
17:30 | |||||
18:00 |
TORSDAG
-
Contemporary Floorwork Jon Stage · 16+, Letøvet/Øvet17:00 - 18:30
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
16:00 | |||||
16:30 |
TORSDAG
-
Break Dance Jon Stage · 5 - 11 år, Alle16:00 - 17:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
18:30 | |||||
19:00 |
TIRSDAG
-
Ballet Lucas Kruse Kristiansen · 16+, Begynder/Letøvet18:30 - 19:30
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
18:30 | |||||
19:00 | |||||
19:30 |
MANDAG
-
Contemporary Ballet Anne-Sofie Pi Østergaard · 16+, Letøvet/Øvet18:30 - 20:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
18:00 | |||||
18:30 |
TIRSDAG
-
Hip Hop Koreografi T-Love Ruffjam · 16+, Alle18:00 - 19:00
No events available!
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
09:30 | |||||
10:00 |
TORSDAG
-
Fysisk Træning for Dansere Jens Meldgaard · 16+, Alle09:30 - 10:30
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
17:00 | |||||
17:30 |
ONSDAG
-
Fysisk Træning for Dansere Mathias Frederiksen · 16+, Alle17:00 - 18:00
No events hours available!
No events hours available!
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
19:00 | |||||
19:30 |
ONSDAG
-
Experimental Contemporary Anne-Sofie Pi Østergaard · 16+, Letøvet/Øvet19:00 - 20:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
17:30 | |||||
18:00 | |||||
18:30 |
ONSDAG
-
Contemporary Anne-Sofie Pi Østergaard · 16+, Øvet17:30 - 19:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
19:00 | |||||
19:30 |
TIRSDAG
-
Contemporary Anne-Sofie Pi Østergaard · 16+, Begynder19:00 - 20:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
17:00 | |||||
17:30 |
TIRSDAG
-
Contemporary Teens Anne-Sofie Pi Østergaard · 12 – 15 år, Begynder/Letøvet17:00 - 18:00
No events hours available!
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
19:00 | |||||
19:30 |
ONSDAG
-
Ballet Julie Lage · 16+, Begynder19:00 - 20:00
No events hours available!
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
18:00 | |||||
18:30 |
ONSDAG
-
Musical Jazz Dance Julie Lage · 16+, Begynder/Letøvet18:00 - 19:00
No events hours available!
No events hours available!
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
16:00 | Fredagsdans Kira Paarup Andersen/
Vittoria Lasorella/
Louise Flyvholm/
Anne-Sofie Østergaard/
Jon Stage/
Maria Pearl Weise/
Lucas Kruse Kristiansen 16:00 16+, Letøvet/Øvet | ||||
16:30 | |||||
17:00 |
FREDAG
-
Fredagsdans Kira Paarup Andersen/ Vittoria Lasorella/ Louise Flyvholm/ Anne-Sofie Østergaard/ Jon Stage/ Maria Pearl Weise/ Lucas Kruse Kristiansen · 16+, Letøvet/Øvet16:00 - 17:30
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
20:00 | |||||
20:30 | |||||
21:00 |
MANDAG
-
Flow Yoga for Dansere Maria Pearl Weise · 16+, Alle20:10 - 21:10
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
19:00 | |||||
19:30 |
TIRSDAG
-
Hip Hop NY KLASSE - OPSTART JANUAR 2024 Flavia Caselli · 16+, Begynder/Letøvet19:00 - 20:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
16:30 | |||||
17:00 |
TORSDAG
-
House Dance Lisbet K. Nør · 16+, Letøvet16:30 - 17:30
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
09:30 | |||||
10:00 |
FREDAG
-
Baby Leg og Lyde Lisbet K. Nør · Opstart løbende09:30 - 10:30
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
20:00 | |||||
20:30 |
ONSDAG
-
Moderne Dans Anne-Sofie Pi Østergaard · 25+, Begynder20:00 - 21:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
17:00 | |||||
17:30 |
ONSDAG
-
House Dance Basic Lisbet K. Nør · 16+, Alle17:00 - 18:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
16:00 | |||||
16:30 |
ONSDAG
-
Moderne Dans Lisbet K. Nør · 9-12 år, Alle16:00 - 17:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
19:30 | |||||
20:00 |
TORSDAG
-
Hip Hop Daniel Kalstrup Stiller · 25+, Begynder/Letøvet19:30 - 20:30
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
19:00 | |||||
19:30 | |||||
20:00 | |||||
20:30 |
TORSDAG
-
Unikum Dansekompagni Lisbet K. Nør m. fl. · Optagelse med audition19:00 - 21:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
19:00 | |||||
19:30 |
ONSDAG
-
Street Jazz Anne-Teresa Njust Høj · 16+, Øvet19:00 - 20:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
16:30 | |||||
17:00 |
ONSDAG
-
Street Jazz Anne-Teresa Njust Høj · 16+, Letøvet16:30 - 17:30
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
18:00 | |||||
18:30 |
ONSDAG
-
Hip Hop Anne-Teresa Njust Høj · 16+, Letøvet/Øvet18:00 - 19:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
09:30 | |||||
10:00 |
TIRSDAG
-
Barsels Hip Hop Anne-Teresa Njust Høj · Opstart løbende09:30 - 10:30
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
18:00 | |||||
18:30 | |||||
19:00 |
TORSDAG
-
Afro Eliza Boye Mouritsen · 16+, Letøvet18:00 - 19:30
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
20:00 | |||||
20:30 |
MANDAG
-
Fusion Contemporary Kira Paarup Andersen · 16+, Letøvet/ Øvet20:00 - 21:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
20:00 | |||||
20:30 | |||||
21:00 |
MANDAG
-
Waacking NY UNDERVISER FRA JANUAR 2024 Signe Kampseth · 16+, Alle20:15 - 21:15
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
18:00 | |||||
18:30 |
MANDAG
-
Hip Hop Foundations Daniel Kalstrup Stiller · 16+, Alle18:00 - 19:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
17:00 | |||||
17:30 |
TIRSDAG
-
Jazz Dance Ida Holm/ Sofie Thostrup · 16+, Begynder17:00 - 18:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
16:00 | |||||
16:30 |
MANDAG
-
Børnekompagniet Sofie Thostrup · 7 – 11 år, Letøvet16:00 - 17:00
No events hours available!
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
16:00 | |||||
16:30 |
TORSDAG
-
Børneballet Julie Brøgger · 3-5 år, Alle16:00 - 17:00
No events hours available!
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
16:00 | |||||
16:30 |
MANDAG
-
Street Dance Teens Nanna Mejer · 13-15 år, Begynder/Letøvet16:00 - 17:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
17:00 | |||||
17:30 | |||||
18:00 |
MANDAG
-
Contemporary Anne Katrine Skole · 16+, Øvet17:00 - 18:30
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
15:00 | |||||
15:30 |
ONSDAG
-
Jazz Motion Lisbet K. Nør · 40+, Alle15:00 - 16:00
MANDAG | TIRSDAG | ONSDAG | TORSDAG | FREDAG | |
---|---|---|---|---|---|
08:30 | |||||
09:00 |
MANDAG
-
Stabilitetstræning & Stræk Anne-Teresa Njust Høj · 16+, Alle08:30 - 09:30
No events available!